Nowości

 

Znalezione obrazy dla zapytania landi renzo

 

Instalacje gazowe do bezpośredniego wtrysku benzyny FSI ,TFSI, JTS, tj. Grupa VW (Skoda, Audi, Seat), Mazda, Alfa Romeo, Opel, Peugeot

LANDI RENZO DIRECT to instalacje do samochodów z bezpośrednim wtryskiem benzyny (do komory spalania) wyposażonych w silniki 4,6,8 cylindrowe.  Budowa instalacji gazowej do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny jest podobna do instalacji sekwencyjnego wtrysku gazu, za wyjątkiem sterownika (ECU GAZ). Instalacje DIRECT wymagają zastosowania elementów mechanicznych (reduktor, wtryskiwacze) najwyższej jakości.  

    

                                     

 

Sprawdź do jakich samochodów możemy zamontować instalacje z bezpośrednim wtryskiem benzyny
 

LOVATO EASY FAST DIRECT  <== KLIKNIJLANDI RENZO OMEGAS DIRECT  <==  KLIKNIJ
 Znalezione obrazy dla zapytania Lovato lpg

Instalacje gazowe LOVATO Smart  EXR i Easy Fast 

Nowa instalacja wtrysku gazu , która zasługuje na miano  instalacji wtrysku gazu generacji IV+

 

Jest to Super Nowość czyli ze wszech miar nowoczesny i wysoko zaawansowany technologicznie system wtrysku gazu - samoadaptacyjny i samokorygujący w działaniu.

Dzięki bezpośredniej możliwości komunikacji sterownika gazowego ECU Gaz EOBD z diagnostyką auta odczytywane są najistotniejsze parametry korekcji mieszanki (korektory mieszanki):

- długoterminowej

- krótkoterminowej

- wskazań Sondy Lambda

      Sterownik Lovato Easy Fast  odczytuje wartości korektorów mieszanki i dostosowuje czasy wtrysku gazu tak, aby  „Slow fuel trim” i „Fast fuel trim” oscylowały jak najbliżej oczekiwanych wartości fabrycznych dla danego auta. Dzięki tej funkcji system zasilania gazem posiada właściwości  samoadaptacyjne w czasie rzeczywistym – co jest  unikalnym rozwiązaniem na rynku.